KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16484208
nr 1648 4208
Karin Anker
(f. 1959), Sverige
Oljemålning, Landskap med kor. Olja på duk, Signerad, 49x49 cm, yttermått inklusive ram: 52x52 cm
Karin Anker, svensk bildkonstnär född 1959.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 7 oktober 2024
kl 20:09:18
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr